[rev_slider home_slider]

Jesteśmy po to, by nawet w sytuacji, która wydaje się bez wyjścia,
znaleźć optymalne rozwiązanie dla klienta, działając w granicach prawa.

Przeksztacenia

Przekształcenia

Przestępstwa gospodarcze i karuzla podatkowa

Sprawy karne gospodarcze

resrukturyzacja zadłużenia

Restrukturyzacje

windykacja i antywindykacja

Windykacja i antywindykacja

upadłość układowa i likwidacyjna

Upadłości i likwidacje

upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka

O KANCELARII

Kancelaria Prawa Gospodarczego Radosława Paulewicza w Katowicach specjalizuje się w obsłudze prawnej firm i doradztwie prawnym dla przedsiębiorstw. Doradzamy firmowym w bieżącej działalności i w kryzysie. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki prawa cywilnego i firmy prowadzone w formie działalności gospodarczej, w tym także podmioty zagraniczne.

Pomagamy zapewnić bezpieczeństwo transakcji gospodarczych i przeciwdziałać nadużyciom w firmie. Wykorzystujemy w tym usługi wywiadu gospodarczego i ściśle współpracujemy z biurem detektywistycznym.

Świadczymy także pomoc prawną dla osób prywatnych w zakresie upadłości konsumenckiej.

WINDYKACJA I WSPÓŁPRACA Z KOMORNIKAMI

Zajmujemy się również windykacją i antywindykacją. Działamy zarówno na rzecz wierzycieli jak i dłużników. Czuwamy nad prawidłowością postępowania komorniczego. Współpracujemy z komornikami, by chronić interes wierzycieli w celu szybkiej i pełnej egzekucji należności. Współpracę z kancelariami komorniczymi wykorzystujemy również na rzecz dłużników, żeby umożliwić im spłatę zaległych zobowiązań i wyzwolenie się z długów.

Reprezentujemy klientów przed sądami i organami egzekucyjnymi w sprawach karnych gospodarczych, karnych skarbowych i sporach cywilnych.

SPECJALIZACJA KANCELARII – PRAWO GOSPODARCZE

Zajmujemy się tworzeniem i przekształceniami prawnymi spółek. Naszą specjalnością są przekształcenia spółek i działalności gospodarczych w spółki komandytowe. Przygotowujemy i powadzimy restrukturyzacje firm na gruncie nowego prawa restrukturyzacyjnego. Obsługujemy procesy upadłości i likwidacji przedsiębiorstw, które znalazły się w skrajnie trudnej sytuacji gospodarczej i finansowej.

W zakresie prawa karnego gospodarczego bronimy przedsiębiorców podejrzanych o nadużycia, fikcyjne transakcje i oszustwa podatkowe. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących karuzeli podatkowych i oszustwach VAT. Reprezentujemy klientów przed CBŚ, ABW i prokuraturą.

Nasze wartości: zaufanie, jakość, dbałość o interesy klientów

rozwiązanie problemw prawnych firmy

Jesteśmy po to, by nawet w sytuacji, która wydaje się bez wyjścia, znaleźć optymalne rozwiązanie dla klienta, działając w granicach prawa.

współpraca z klientem

Wierzymy, że sukces klienta determinuje nasz własny. Dlatego współpracujemy z klientami w drodze do osiągnięcia ich celów, by zrealizować również własne.

dbałość o interes klienta

W naszej hierarchii wartości najwyżej stawiamy zaufanie, dbałość o interesy klientów i jakość usług.